Shipping Collection
These are items that we can ship all over. They are packaged in insulated wraps, and packaged for shipping.
Shipping customers: I can ship to any location within the US. Please note, that I use insulated bags, and thermal packaging when handling the items you want to order. I will make sure your items are packaged by me, and ready to handle to shipping process. I take pride in my products, and want them to arrive to you safely. If you have trouble please let me know!
Two Family Casseroles
- Regular Price
- $40.00
- Sale Price
- $40.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Dozen Breakfast Burritos
- Regular Price
- from $25.00
- Sale Price
- from $25.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Dozen Long Johns
- Regular Price
- $14.00
- Sale Price
- $14.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Half Dozen Breakfast burritos
- Regular Price
- from $15.00
- Sale Price
- from $15.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Four Family Casseroles
- Regular Price
- $80.00
- Sale Price
- $80.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
1/2 dozen Sausage Biscuit
- Regular Price
- from $12.00
- Sale Price
- from $12.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Half Dozen Homemade Bierocks
- Regular Price
- $25.00
- Sale Price
- $25.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
One Family Casserole
- Regular Price
- $20.00
- Sale Price
- $20.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Half dozen Long Johns
- Regular Price
- $10.00
- Sale Price
- $10.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Dozen Bierocks
- Regular Price
- $42.00
- Sale Price
- $42.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Three Family Casseroles
- Regular Price
- $60.00
- Sale Price
- $60.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Dozen homemade cinnamon rolls.
- Regular Price
- from $25.00
- Sale Price
- from $25.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Homemade half dozen cinnamon rolls
- Regular Price
- from $16.00
- Sale Price
- from $16.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Dozen Ham and Cheese Pockets
- Regular Price
- $38.00
- Sale Price
- $38.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Homemade Half Dozen Sticky Buns
- Regular Price
- $18.00
- Sale Price
- $18.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Dozen Sticky Buns
- Regular Price
- $26.00
- Sale Price
- $26.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Dozen Dinner Rolls
- Regular Price
- $8.00
- Sale Price
- $8.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Dozen Garlic BreadSticks
- Regular Price
- $11.99
- Sale Price
- $11.99
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Jalapeno Sausage Kolache
- Regular Price
- $16.00
- Sale Price
- $16.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Dozen Homemade Biscuits
- Regular Price
- $9.00
- Sale Price
- $9.00
- Regular Price
-
$10.00
- Unit Price
- per
Dozen large breakfast burritos
- Regular Price
- from $38.00
- Sale Price
- from $38.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Mystery Grab Bag Bundle
- Regular Price
- $50.00
- Sale Price
- $50.00
- Regular Price
-
$100.00
- Unit Price
- per
2 Soup/2 Casserole Package
- Regular Price
- $64.99
- Sale Price
- $64.99
- Regular Price
-
- Unit Price
- per
Flavored Breakfast Pockets
- Regular Price
- from $35.00
- Sale Price
- from $35.00
- Regular Price
-
- Unit Price
- per